
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | |
| Voltage Rating (DC) | |
| Tolerance | 20 % |
| Max Operating Temperature | 170 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | |
| Packaging | Bulk |
| Voltage Rating | 230 V |
| RoHS | Compliant |
| Current Rating | 5.2 A |
| Peak Pulse Current | |
| Power Rating | 1.8 W |
| Resistance at 25 ℃ | 2.5 Ω |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
